Fernox pasaulyje

Jau šešis dešimtmečius Fernox - pasaulyje gerai žinomas vandens priežiūros chemikalų, šildymo sistemos filtrų, santechnikos medžiagų ir diagnostikos priemonių gamintojas. Įmonė nuolat investuoja į mokslinius tyrimus, yra subūrusi 250 mokslininkų ir inžinierių komandą Europoje, JAV ir Indijoje, kuri kuria energiją taupančius produktus buitinių ir pramoninių šildymo sistemų priežiūrai. Gamyba vykdoma Jungtinėje Karalystėje ir ES.

Fernox yra socialiai atsakinga įmonė, kuri savo veikloje vadovaujasi pagarbos žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais. Fernox griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais. Fernox chemikalai kokybe gerokai pranoksta pramonės standartus ir yra aprobuoti šiose organizacijose - Energy Saving Trust, KIWA, WRAS, Belgaqua ir Buildcert.

Fernox R&D centrai bei gamyklos atitinka visus galiojančius reglamentus ir yra tikrinami nepriklausomų auditorių tokių kaip BSI, KIWA, BELGAQUA, EST. Įdiegti šie kokybės vadybos standartai:

  • ISO 9001 kokybės vadybos standartas

  • ISO 14001 aplinkos vadybos standartas

  • OHSAS 18001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas

Pagrindinė įmonės būstinė įsikūrusi Woking mieste Jungtinėje Karalystėje. Fernox veikia kaip dukterinė MacDermid Enthone Industrial Solutions, pasaulinio įvairiausių aukštųjų technologijų specialiųjų produktų gamintojo ir techninių paslaugų teikėjo, įmonė ir yra Element Solutions Inc (NYSE: ESI) verslo padalinys. 2019 m., siekiant atspindėti įmonės struktūros pasikeitimą, pasaulinė prekės ženklo nuosavybė Fernox buvo įregistruota kaip JK bendrovė Fernox Ltd.

Fernox Lietuvoje

UAB "Sandomus" nuo 2011 metų Lietuvoje atstovauja Fernox prekės ženklą. Per dešimt veiklos metų teorines žinias apie tinkamą šildymo sistemų priežiūrą papildėme gausia praktine patirtimi, kaip cheminių priemonių pagalba užtikrinti sklandų ir ekonomišką sistemos veikimą, kaip išvengti priešlaikinių katilo, šilumos siurblio ir kitų brangių prietaisų gedimų, kaip atstatyti senos šildymo sistemos darbo efektyvumą.

Didžiausias mūsų darbo įvertinimas – patenkinti klientai, augantis katilų serviso įmonių, inžinerinių sistemų montuotojų, daugiabučių namų administratorių ir kitų pastatų ūkio priežiūrą vykdančių specialistų susidomėjimas Fernox siūlomais sprendimais ir produktais.

Kodėl verta rinktis Fernox?

Lietuvos rinkoje atstovaujami įvairūs šildymo sistemų priežiūros chemikalų gamintojai, siūlantys panašų prekių asortimentą, todėl specialistams ir vartotojams nėra lengva apsispręsti, ką pasirinkti. Mums atrodo svarbūs šie Fernox privalumai:

  • Patikimumas - šešis dešimtmečius kuriama ir tobulinama kokybė.

  • Patogumas - produktus lengva įterpti į sistemą, sumontuoti, prižiūrėti.

  • Palaikymas - konsultuojame techniniais klausimais, rengiame mokymus, patariame, kuris produktas tinkamiausias konkrečiu atveju.